SKIAREÁL KLÍNOVEC

SKIAREÁL KLÍNOVEC nabízí nejlepší podmínky pro lyžování a snowboarding v Krušných horách. Od zimní sezony 2014/15 je v provozu nejmodernější a nejdelší čtyřsedačková lanovka v Krušných horách a nová 3km dlouhá červená sjezdovka alpských parametrů. Od spodní stanice této lanovky, je náš penzion vzdálený pouhé 2 km, do areálu je možné se dopravit i skibusem.

 

Ve SKIAREÁLU KLÍNOVEC jsou pro návštěvníky připraveny čtyři lanové dráhy a sedm vleků. I na snowboardisty je areál připraven. Ve spodní části areálu je k dispozici kvalitní snowpark s překážkami a skoky, ale hlavně U-rampa FIS Superpipe, které splňuje všechny světové parametry. Díky propojení SKIAREÁLU KLÍNOVEC se sousedním Oberwiesenthalem do Skiregionu Fichtelberg–Klínovec, na lyžaře čeká od dvoudenních skipasů 33 km sjezdovek, 6 lanových drah a 10 vleků.


Na jižní straně Klínovce vzniklo nové zázemí pro všechny lyžaře. Najdete zde občerstvení a ApresSki bar, lyžařskou školu a půjčovnu vybavení a také výukové centrum s pojízdným pásem pro nejmenší lyžaře.